czwartek, 2 października 2014

Rozmowy o związku wyznaniowym

Mamy przyjemność poinformować, że podczas Spotkania Asatru Polska w Ponikwie, które odbyło się 28 września, został zaprezentowany projekt statutu związku wyznaniowego, przygotowany wspólnymi siłami asatryjczyków łódzkich, katowickich i wrocławskich.
Kolejne spotkanie, dotyczące etyki i doktryny, odbędzie się 27-28 grudnia w centralnej Polsce.

Tymczasem Ci, których z nami w Ponikwie nie było, a chcą nadrobić zaległości, mogą posłuchać streszczenia poruszanych tematów oraz poczytać pierwszą wersję statutu na spotkaniach lokalnych w różnych miastach Polski:


Poznań - obserwuj wydarzenie na FB lub napisz do Agnieszki;
Katowice - obserwuj wydarzenie na FB lub napisz do Marcina;
Kraków - obserwuj wydarzenie na FB lub napisz do Bartka;
Łódź - obserwuj wydarzenie na FB lub napisz do Przemka;
Wrocław - obserwuj informacje na Wilczej Rodzinie lub napisz do Isy.
(Jeżeli jeszcze pojawią się jakieś miasta to dopiszemy ;-))

Obecnie poprawiamy kilka punktów statutu, zgodnie z sugestiami obecnych na spotkaniu asatryjczyków. Poprawiona wersja będzie później ogólnodostępna. Mimo to zachęcamy Cię już teraz do wybrania się na najbliższe spotkanie, ponieważ osoby je prowadzące są w stanie na miejscu odpowiedzieć na Twoje pytania oraz spisać uwagi, które mogą się nam przydać.

Przypominamy o tym, że warto zarezerwować sobie również ostatni weekend grudnia (27-28.12.2014) na finalne spotkanie dotyczące organizacji związku.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w tym spotkaniu mogą kontaktować się z Isą. Pytania dotyczące projektu należy z kolei kierować do Vrede.

Pamiętaj, że tu chodzi o Ciebie. Twój głos jest ważny. Twoje pomysły się liczą. Swoimi czynami udowadniasz swoją wartość. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz